parallax background

 PADMA DIGESTIN plus

 
ВИСОКА АКТИВНІСТЬ ТРАВЛЕННЯ

Травлення зігріває центр тіла

 

Дієтична добавка PADMA DIGESTIN plus з кальцієм для підтримки травних ферментів, що є необхідним для розщеплення поживних речовин із їжі. Тибетська медицина описують цей процес як травний вогонь.

Суміш трав PADMA DIGESTIN посилює травлення та застосовується при ознаках слабкості травної системи, що виявляються, наприклад, при здутті або тяжкості шлунка.

Західна наука описує дію PADMA DIGESTIN завдяки лікарським рослинам, які відрізняються значним вмістом в них ефірних олій, рослинних та жирних кислот, а також дубильних речовин та флавоноїдів.

Вторинні рослинні речовини PADMA DIGESTIN plus, такі як флавоноїди, таніни, гострі речовини та ефірні олії, завдяки ефективній комбінації мають наступні властивості:

 • Сприяння виділенню шлункових соків
 • Спазмолітична дія
 • Захист слизової оболонки шлунка
 • Припинення здуття
 • Стимуляція моторики шлунково-кишкового тракту

Суміш рослин формули PADMA DIGESTIN plus покращує також функцію печінки та нирок, регулює флору кишківника. Вона дає швидке полегшення при гострих станах або після переїдання.

parallax background

Функціональні травні розлади шлунка

Проблеми з травленням можна розділити на гострі симптоми і хронічні розлади, що часто повторюються. Якщо незважаючи на ретельне обстеження, немає органічних (запальні процеси та інфекції, структурні аномалії, пухлини) або метаболічних (спадковість тощо) захворювань, то це називається функціональною диспепсією або синдромом роздратованого кишківника.

За оцінками фахівців, від 20 до 40 відсотків населення час від часу страждають від функціональної диспепсії, від болю та неприємних відчуттів у верхній частині шлунка, таких як: здуття, нудота, розлад, а також відсутність апетиту.

Лікування функціональної диспепсії важке і часто ґрунтується на досвіді. Воно включає, з одного боку, медикаменти, з другого боку - поведінкову адаптацію.

Наукові дані показують, що компоненти PADMA DIGESTIN plus, такі як ефірні олії, гострі речовини і флавоноїди не тільки стимулюють різні травні функції, але й мають болезаспокійливу, спазмолітичну, розслаблювальну, захисну та антибактеріальну дію.

Здорове травлення сприяє нормальному використанню поживних речовин, що надходять із їжею

18 Березня, 2024

Рецепт для посилення травлення влітку

Особливості харчування у літній час Літній період, у певному сенсі, є стресом для організму. Для […]
3 Березня, 2024

Ефективна комбінація спецій для травлення

Ефективна комбінація спецій та прянощів PADMA DIGESTIN plus У традиціях багатьох народів спеції та прянощі […]
10 Квітня, 2024

Допомога шлунку під час подорожей

Допомога та підтримка шлунка, травної системи в подорожі Навіть найрозслаблюючі поїздки під час подорожей – […]

 Склад PADMA DIGESTIN plus

 

Формула «Se 'bru 5», як основа препарату PADMA DIGESTIN plus, застосовувалася у 8 столітті та належить до так званого королівського класу рецептур високого рівня впливу на життєздатність та загальний стан здоров'я. Назва «Se 'bru 5» вказує, що формула є представником рецептури сімейства гранатових («Se 'bru 5» = тиб. гранат) і містить 5-ть компонентів.

1 капсула PADMA DIGESTIN plus містить: активні інгредієнти: Насіння гранату (Punica granatum L.) – 204, Сульфат кальцію – 120, Кореневище альпінії (Alpinia officinarum) – 102, Перець довгий (Piper longum L.) – 25,5, Насіння кардамону (Elettaria cardamo) ) - 12,8, Кора коричника китайського (Cinnamomum aromaticum) - 12,8.

Оболонка веганської капсули виготовлена ​​з гідроксипропілметилцелюлози.

 

PADMA DIGESTIN plus створений за рецептом, який використовувався протягом століть (« Se 'bru 5», по-тибетськи: гранат 5) та є центром сили в центрі тіла, а джерелом вважається життєва енергія.

17 Квітня, 2018

Коричник китайський в формулах PADMA

Cinnamomum aromaticum (синоним: Cinnamomum cassia) (лат.), Коричник китайський, Китайська кориця, Касія Назва походить від малазійського/індонезійського […]
4 Лютого, 2024

Насіння кардамону в формулах PADMA

Elettaria cardamomum (лат.), кардамон, бджолина трава Кардамон – трав’янистий багаторічник сімейства імбирні (Zingiberaceae), висотою понад […]
19 Січня, 2024

Калган в формулах PADMA

Alpinia officinarum (лат.), Альпінія лікарська, Калган лікарський, Галангал малий Калган – багаторічна трав’яниста рослина, висотою […]
parallax background

Особливості веганської капсули

 

Рослинні капсули з гідроксипропілметилцелюлози (HPMC) виготовлені спеціально для вегетаріанців та мусульман без використання желатину. Час розчинення капсули у шлунку менше 10 хвилин. Капсули легкі у проковтуванні пацієнтами і при цьому швидко розчиняються, забезпечуючи швидке всмоктування ліків у шлунковому середовищі будь-якої кислотності.

Вони були схвалені Вегетаріанською спільнотою та пройшли процедури сертифікації щодо вимог кошерності або того, що капсули придатні для застосування послідовниками єврейських релігійних громад та халяльності чи відповідності мусульманським вимогам до харчових продуктів.

Дозування та вживання

 

Спосіб вживання

Дорослим при необхідності приймати по 2 капсули 2-3 рази на день до їди. Капсули слід запивати великою кількістю рідини (найкраще гарячою водою або чаєм).

При гострих симптомах, таких як після рясної їжі: 2-3 капсули.

Максимальна добова доза 6 капсул.

Добова доза (4/6 капсул) містить 133/199 мг кальцію. Це відповідає 17/25% добової рекомендованої кількості споживання (NRV).

Важлива інформація для застосування

 

Дієтичні добавки не можуть замінювати собою різноманітну та збалансовану дієту, що є складовою здорового способу життя.

Курс вживання

Короткотривале вживання

Профілактична дія
parallax background

Тибетська формула «Se' Bru 5» при проблемах травлення та «хвороби холоду нирок»

Зігрівальна формула «Se'bru 5» - це формула Тибету з п'яти компонентів на основі гранату, яка традиційно застосовується для посилення тепла (активності) травлення. У процесах травлення залучені підаспекти трьох енергій (Beken, Lung, Tripa).

Збалансована взаємодія трьох енергій у травленні.

Традиційними показаннями застосування формули є, з одного боку, такі проблеми травлення, як порушення травлення, хронічні проблеми зі шлунком, здуття, метеоризм, біль у животі та коліки.

З іншого боку, дефіцит тепла травлення призводить також до симптомів, що визначаються як «хвороба холоду нирок» (наприклад, люмбаго (lower back pain), рецидивуючий цистит, зниження лібідо, проблеми з простатою тощо).

Тибетські рецептури зі Швейцарії

 
1000-річні рецептури медицини Тибету PADMA поєднують мудрість Тибету та Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань і зарекомендували себе при порушеннях кровообігу і слабкій імунній системі, для очищення і відновлення печінки, для гармонізації нервової системи.

Відгуки провідних фахівців

 • PADMA DIGESTIN ефективний при різних ознаках диспепсії – підвищеному газоутворенні, мігруючих болях, чергуванні проносів та запорів. При тривалому використанні сприяє відновленню ферментації травного тракту, за рахунок зменшення регіонарного ендотоксикозу, покращується лімфодинаміка та кровообіг нирок.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук