parallax background

ДОСЛІДЖЕННЯ

PADMA AG

ЗНАННЯ СТВОРЮЄ МОСТИ

Дослідження багатовікових рослинних формул медицини Тибету є наріжним каменем історії компанії.

PADMA-засновник Карл Лутц був переконаний у корисності науки на основі синтезу між Західною та традиційною медициною Тибету.

Його новаторський дух зробив підприємство PADMA першою установою, яка колись починала наукове дослідження традиційних рецептів з медицини Тибету.

З самого початку PADMA просувало наукові дослідження механізмів дії та медичних застосувань сумішей Тибету з кількома речовинами.

Протягом багатьох років композиції рослин PADMA стали найбільш дослідженими формулами Тибету у світі. З моменту свого заснування PADMA була сполучною ланкою між культурами, знаннями та медичними системами.

Сполучним елементом завжди були наукові знання.

parallax background

ДОСЛІДЖЕННЯ ЗДІЙСНЮЄ РОЗУМІННЯ

Щоб інтегрувати засоби Тибету в нашу медичну систему, їх вплив на лікаря та пацієнта має бути зрозумілим у науково-раціональному контексті західної медицини.

Для цієї мети необхідні наукові дослідження, які пояснюють спосіб дії цих складів.

Саме тому PADMA вже понад 45 років бере участь у численних дослідницьких проектах у Швейцарії та за кордоном. У центрі уваги досліджень завжди знаходиться ефективність і переносимість сумішей Тибету з кількома речовинами.

Особливо останніми роками дослідження тибетських ліків зросли за експонентом. Найважливіші наукові статті доступні в рамках PubMed, міжнародно визнаної бази даних для опублікованих досліджень.

З одного боку, результати цих досліджень допомагають західним лікарям отримати доступ до медицини Тибету і, з іншого боку, сприяти їх визнанню в міжнародному науковому співтоваристві.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО

Передача знань відбувається на різних рівнях у міждисциплінарному обміні. У тісній співпраці з університетами, клініками, лікарями та навчальними закладами на додаток до досліджень, спеціалізовані публікації, звіти про випадки захворювання та медичні конгреси розробляються на міжнародному рівні.

Щоб перевести історичні знання цілісної медицини Тибету в західний медичний контекст, PADMA також працює з лікарями і вченими медицини Тибету.

Вони намагаються науковим чином перекласти оригінальні медичні тексти з описами складів, окремих активних речовин та їх ефектів.

Крім того, показання відповідно до традиції Тибету переведені на медичні терміни, так що передача знань і розуміння гарантовані.

Щоб зберегти знання про традицію медицини Тибету для майбутніх поколінь, PADMA буде продовжувати свої зусилля з дослідження і розробки тибетських рецептів.