parallax background

 PADMA COGNIBEN

 
КОНЦЕНТРАЦІЯ та ЗОСЕРЕДЖЕНІСТЬ 

Гострий розум для максимальної продуктивності 

 

Дієтична добавка PADMA COGNIBEN забезпечує високий рівень розумової присутності,  коли важко структурувати та направляти свої думки.

 • для нормальної когнітивної функції (такої як навчання, пам'ять, увага, мислення, вирішення проблем і мовні навички).
 • для нормального енергетичного обміну.
 • сприяє зниженню втоми.

Ваш розум потребує підтримки? Завдяки PADMA COGNIBEN, ви залишаєтесь зосередженими на справі, що дасть можливість бути більш продуктивним та успішним.

Підтримайте свою розумову працездатність для ситуацій у вищих навчальних закладах, на роботі чи в повсякденному житті, які вимагають максимальної продуктивності та концентрації уваги:

 • Тривалі періоди розумової роботи вимагають постійної концентрації.
 • Підвищення розумової працездатності завдяки травам та залізу – без кофеїну та цукру.
 • Розфокусування уваги під впливом зовнішніх факторів.

Не забувайте про силу руху! Коли ваша концентрація починає слабшати, свіже повітря та фізичні вправи – будь то прогулянка, біг підтюпцем чи йога – можуть творити чудеса. Кисень і фізичні вправи сприяють не лише фізичній, а й розумовій мобільності.

Оптимальна розумова працездатність за допомогою цих природних методів і PADMA COGNIBEN. Відчуйте, як вам легко залишатися зосередженими на роботі, навчанні та повсякденному житті!

parallax background

Досягти своєї мети з пильними відчуттями

 

Хто цього не знає? Ви повинні закінчити роботу зосереджено, але ваші думки розсіяні, ви насилу можете зосередитися і втрачаєте увагу на важливому. Рішення: надихаючі зігріваючі трави з багатства знань тибетської конституційної теорії в поєднанні з залізом. Оскільки залізо може допомогти зберегти концентрацію та зосередженість.

У житті бувають періоди, коли потрібно просто виконувати завдання і щось закінчувати. Але особливо в часи, коли потрібен високий рівень розумової присутності, часто важко структурувати та направляти свої думки. Тибетська конституційна теорія говорить про «мавпячий розум».

Це зображення з буддизму. Думки стрибають у вашій голові, як зграя мавп, з гілки на гілку. Ви не зосереджені і швидко втомлюєтеся.

У такі моменти багато людей звертаються до  кави чи енергетичних напоїв. У короткостроковій перспективі заряд енергії допомагає подолати низький енергетичний рівень, але це тільки в короткостроковій перспективі.  Наступна низька точка часто настає швидко, і замість того, щоб пробудити вас, з тибетської точки зору, додатковий кофеїн посилює енергію вітру і лише змушує вас нервувати та нервувати. Харчування відіграє дуже важливу роль у тибетській конституційній теорії, коли мова заходить про  підтримку балансу між тілом і розумом.

Тибетські знання допомагають залишатися зосередженим і спокійним у повсякденному житті

14 Травня, 2024

Ваш робочий день немає закінчення

Залишайтеся на висоті, стежачи за своїми почуттями Ви один із тих людей, які постійно активні? […]
15 Травня, 2024

Зміна розумової гри Padma Cogniben

Підтримуйте силу свого мозку в роботі, навчанні та повсякденному житті Кожен з нас іноді стикається […]
14 Травня, 2024

Отримали завдання – зосереджуйтеся

Оптимальна зосередженість на завдання – короткий шлях до його виконання У робочих проектах, на етапах […]

 Склад PADMA COGNIBEN

 

PADMA COGNIBEN був створений завдяки натхненню рецептами мускатного горіха з тибетської конституційної теорії. Тибетська конституційна теорія використовує трави та спеції, які можна знайти в збалансованому харчуванні. Також використовуються мінерали та інші мікроелементи, наприклад, у цьому випадку металеве залізо.

1 капсула PADMA COGNIBEN містить: активні інгредієнти: Мускатний горіх – 222 мг, Насіння кмину – 111 мг, Корінь імбиру – 67 мг, Дифосфат заліза – 28 мг.

Оболонка веганської капсули виготовлена ​​з гідроксипропілметилцелюлози. Капсули не містять жодних штучних консервантів та барвників. Добова доза (4 капсули) містить 9 мг заліза. Це відповідає 64,5% добової рекомендованої норми споживання (NRV).

PADMA COGNIBEN створений за рецептом, який використовувався протягом століть («Dza ti 3», "дза ті", тибетське - мускатний горіх 3).

7 Травня, 2018

Мускатний горіх в формулах PADMA

Myristica Fragrans (лат.), Мускатний горіх, Мускатник, Мускатне дерево Мускатник – це запашне вічнозелене дерево до […]
parallax background

Особливості веганської капсули

 

Рослинні капсули з гідроксипропілметилцелюлози (HPMC) виготовлені спеціально для вегетаріанців та мусульман без використання желатину. Час розчинення капсули у шлунку менше 10 хвилин. Капсули легкі у проковтуванні пацієнтами і при цьому швидко розчиняються, забезпечуючи швидке всмоктування ліків у шлунковому середовищі будь-якої кислотності.

Вони були схвалені Вегетаріанською спільнотою та пройшли процедури сертифікації щодо вимог кошерності або того, що капсули придатні для застосування послідовниками єврейських релігійних громад та халяльності чи відповідності мусульманським вимогам до харчових продуктів.


Дозування та вживання

Спосіб вживання

Дорослим при необхідності приймати по 4 капсули на день до їди. Капсули слід запивати великою кількістю рідини (найкраще гарячою водою або чаєм)..

Максимальна добова доза 4 капсули.

Добова доза (4 капсули) містить 9 мг заліза. Це відповідає 64,5% добової рекомендованої норми споживання (NRV).

Важлива інформація для застосування

 

Дієтичні добавки не можуть замінювати собою різноманітну та збалансовану дієту, що є складовою здорового способу життя.

Курс вживання

PADMA Cogniben можна приймати щодня як дієтичну добавку до їжі протягом кількох місяців або більше.
Ефект звикання не спостерігався.

parallax background

Тибетська формула «Dza ti 3» підтримує зосередженість та концентрацію

 

PADMA COGNIBEN був створений завдяки натхненню рецептами мускатного горіха з тибетської конституційної теорії.

Тибетська конституційна теорія використовує трави та спеції, які можна знайти в збалансованому харчуванні. Також використовуються мінерали та інші мікроелементи, наприклад, у цьому випадку металеве залізо.

Мускатний горіх ("дза ті", тибетське - мускатний горіх) традиційно використовується як спеція, щоб збалансувати закручену енергію вітру та надати м'якій їжі живий смак.

Оскільки цей рецепт являє собою суміш трьох спецій, ви також знайдете у формулі імбир з його гострим, живим смаком і кмин.


Тибетські рецептури зі Швейцарії

1000-річні рецептури медицини Тибету PADMA поєднують мудрість Тибету та Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань і зарекомендували себе при порушеннях кровообігу і слабкій імунній системі, для очищення і відновлення печінки, для гармонізації нервової системи.

Відгуки провідних фахівців

 • Застосування тибетських рецептур PADMA дозволяє комплексно підходити до лікування хронічних захворювань та їх профілактики у сфері підтримки оптимального рівня здоров'я. У моїй роботі лікаря терапевта, я використовую альтернативні методи діагностики та холістичний підхід. Тому мені цікавий досвід застосування 1000-річних рецептур медицини Тибету.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна
 • Рослинна суміш PADMA NERVOTONIN зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну. Відповідно до характеристик Тибету формула «Srog 'zin 10», як основа PADMA NERVOTONIN має в'яжучі і зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає під час лікування порушень енергії Lung (вітер).
  Професор, магістр, доктор Флоріан Юберал
  Керівник центру генного аналізу Медичного університету в Інсбруку, Австрія
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук
 • PADMA BASIC дуже добре досліджена дієтична добавка, яка підтримує кровообіг та функції судин, посилює імунну систему організму. За це відповідає комбінація водозбору, кореня валеріани, камфори, салату-латук, перстачу золотистого, запашного перцю та дванадцяти інших лікарських рослин. Мої вчителі Тибету рекомендують щорічно, в осінній і зимовий сезон, протягом трьох-чотирьох місяців приймати ці трав'яні капсули PADMA BASIC для профілактики порушень емоційного самопочуття. Я сам прислухаюся до їхніх порад та рекомендую проходження такого курсу іншим.

  Доктор Клаус Майєр
  Лікар судинної хірургії, Вольфсберг, Австрія
 • Трав'яні суміші PADMA ідеальні для осінньо-зимового періоду. У холодну пору року віруси та бактерії не в змозі атакувати нас, якщо ми захищені та перебуваємо у хорошому настрої. Якщо ж ми незадоволені та налаштовані негативно, вірусам відчинені всі двері до нашого організму. Отже: для підвищення імунітету слід пройти курс профілактики засобом PADMA BASIC, а для посилення нервової системи - засобом PADMA NERVOTONIN.  
  Доктор Гюнтер Веннінгер-Вайнцерль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія
 • PADMA BASIC є дієтичною добавкою, яку я з великим успіхом використовую насамперед для підвищення імунітету своїх пацієнтів. Зрозуміло, я рекомендую цей засіб для поліпшення кровообігу. У численних дослідженнях було доведено, що препарат має антиоксидантну дію. Цей ефект виникає завдяки спеціальній комбінації цінних лікарських рослин і викликається групами таких активних речовин, як гіркота, ефірні олії та камфора.
  Доктор Патрік Ерліх
  Лікар загальної практики, Відень, Австрія