parallax background

ПРО НАС

PADMA UKRAINE

Таші Делек - це звичайне привітання тибетців і означає, що ви добре почуваєтеся. У буквальному перекладі містяться слова здоров'я, благополуччя та успіх.

З 2015 року компанія "УКЦ Сервіс" є імпортером та дистриб'ютором в Україні швейцарського фармацевтичного підприємства PADMA AG.

У наш час вивчення неординарних стародавніх медичних підходів Тибету залишається на вершині світових лікувальних тенденцій.

Дієтичні добавки PADMA AG протягом 45 років заробили високу репутацію у більш ніж 500 000 споживачів у Європі, Канаді та США.

Сьогодні унікальні рослинні дієтичні добавки на основі формул Тибету доступні через дистриб'ютора PADMA AG в Україні.

КОМПАНІЯ

З 1969 року підприємство PADMA AG єдиний європейський виробник лікарських препаратів та дієтичних добавок рослинного походження на основі тибетської медицини у швейцарській якості.

Рослинні композиції виготовляються виключно у Швейцарії та засновані на багатовікових колекціях традиційних рецептів

Дізнатися докладніше

ЯКІСТЬ

Потенціал природних формул Тибету використовується повною мірою, якщо продукти виробляються і контролюються за високими стандартами якості.

Препарати PADMA виготовляються та тестуються на підприємстві у Ветциконі (Швейцарія) відповідно до міжнародних рекомендацій щодо фармацевтичних продуктів.

Дізнатися докладніше

ДОСЛІДЖЕННЯ

Дослідження багатовікових рослинних формул медицини Тибету є наріжним каменем історії компанії.

PADMA-засновник Карл Лутц був переконаний у корисності науки на основі синтезу між Західною та традиційною медициною Тибету.

Дізнатися докладніше

МАРКЕТИНГ

Почніть використовувати у своїх проектах успішні, перевірені часом препарати для профілактики та лікування з урахуванням індивідуальних потреб людини з мінімальними побічними ефектами.

Для кожного нового дилера компанія розробляє спеціальну програму цін, включаючи цінові пільги на етапі розвитку та кредитну лінію після тривалої співпраці.

Дізнатися докладніше