GENESYS - Інструменти для підтримки здоров'я та одужання

 

Тенденції сучасного укладу найчастіше порушують принципи здорового способу життя, не дотримуються принципів раціонального та збалансованого прийому їжі, допускається тривала дія несприятливих факторів зовнішнього та внутрішнього середовища, тривалих стресових станів. На жаль, досі люди суб'єктивно відчувають своє здоров'я як цінність лише тоді, коли його стан чутливо погіршується.

Основна концепція Центру Профілактичної Медицини GENESIS полягає у відновленні та підтримці саморегуляції організму як вихідного коду Здоров'я.

Наша робота спрямована на те, щоб виявляти та лікувати порушення у здорових людей до появи симптомів хвороби, таким чином оптимізуючи самопочуття людей та уникаючи хвороб.

Використовуючи новаторські методи діагностики та сучасні цифрові технології, ми застосовуємо системний підхід до оцінки стану організму. Визначення базових дефіцитів нутрієнтів та причин порушень систем регуляції дозволяє точково впливати на причини хвороби та відновити здатність тіла справлятися з недугами.

parallax background

Першопрохідці у галузі інтегративної медицини

 

У своїй практиці ми використовуємо фітопрепарати PADMA, які відтворені на основі багатовікового досвіду цілителів Тибету, за високими швейцарськими стандартами, гармонійно вбудовуються в стандарти людей, які звикли цінувати своє Здоров'я.

Досвід та ноу-хау, набуті за останні 50 років, дозволило компанії PADMA AG досягти поєднання сучасних досліджень та давніх традицій.

З цієї причини компанія PADMA вважає себе першопрохідцем у галузі інтегративної медицини. Просування сучасних досліджень, а також лікування та профілактика загальноприйнятої та комплементарної медицини з цілісним підходом до здоров'я людини.

PADMA у перекладі з давнього індійського слова (санскрит) означає «квітка лотоса». Це висловлює зв'язок із рослинами.

Квітка лотоса, яка виростає із бруду в непорочну квітку на поверхні води, це символ творчості та духовного розвитку в Тибеті.

Знання та інновації Центру Профілактичної Медицини GENESIS на службі Вашого здоров'я

 

Знання та досвід Центру Профілактичної Медицини GENESIS у вирішенні проблем зі здоров'ям у таких терапевтичних галузях медицини як гастроентерологія, імунологія, вірусологія, урологія є ключовим базисом в інноваційному розвитку компанії.

Вироблена нами концепція профілактичної медицини дасть змогу озброїти Вас інструментами підтримки здоров'я та одужання.

Змінюючи свій спосіб життя, Центр Профілактичної Медицини GENESIS допоможе повернути найцінніше – Здоров'я; змінити перебіг самого життя.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, вул. Софії Русової 1б. Моб. тел. +38 (050) 6930805

Олена Філюнова – лікар терапевт, лікар сімейної медицини, керівник Центру Профілактичної Медицини GENESIS