parallax background

PADMA HEPATEN

 
НАТУРАЛЬНА КРАСА ТА МОЛОДІСТЬ

Головний фактор здоров'я печінки

 

PADMA HEPATEN є сучасним представленням рецептури тибетської медицини «Bras bu 3 thang» в швейцарській якості для здоров'я печінки, яка може залишити Вас молодими та енергійними, захистить від передчасного старіння.

PADMA HEPATEN – ідеальний продукт для тих, хто шукає натуральну добавку для здоров’я шкіри та волосся. Ця формула містить лише натуральні інгредієнти для сяючої шкіри, як основу натуральної краси.

Печінка – це не тільки найважливіший орган, який запобігає старінню, це орган, який генерує енергію у вашому тілі! Вам потрібно зосередитися на печінці, щоб залишатися молодими та енергійними. 

Цільова аудиторія або класичні споживачі PADMA HEPATEN::

 • люди, які відчувають нестачу енергії, відчуття втоми, розбитості (особливо вранці), занепокоєння, дратівливості, гніву.
 • люди, сприйнятливі до інфекцій, алергії.
 • люди з відчуттям напруги (головний біль, м'язова напруга, нічний скрегіт зубів).
 • люди, у яких спостерігаються сухі чи червоні очі.
 • люди, які страждають на безсоння (раннє пробудження).
 • люди, які переживають незрозумілу втрату або збільшення у вазі.
 • люди, які цікавляться цілісною медичною системою (Тибетська медицина, Аюрведа)

PADMA HEPATEN може зробити цінний внесок у загальне здоров'я людини, коли печінка, її очисні функції та здатність до відновлення природним чином будуть підтримуватися довгостроково. Печінка є фільтром і очисником крові, і так само, як фільтр у будь-якому потужному двигуні, її потрібно очищати. Якщо не дбати про печінку, кров буде перевантажена токсинами та жиром, і ці речі пошкодять ДНК у клітинах.

В магазин

parallax background

Печінка найважливіший орган детоксикації організму

Печінка найбільш важливий орган детоксикації організму, що відповідає за знешкодження та виведення з організму токсичних продуктів обміну речовин.

Виконуючи понад 300 функцій, сама печінка піддається постійному навантаженню. Якщо тривалий час печінка перебуває без допомоги, то це може послабити її очисні функції та принести дисбаланс у роботу травної та серцево-судинної систем, нирок, мозку, гормональної, нервової та лімфатичної систем.

Тому важливо постійно підтримувати печінку в детоксикації за допомогою тибетської формули швейцарського виробництва PADMA HEPATEN!

В магазин

Магістр ін. Гюнтер Веннінґер-Вайнцирль зазначає: «Я рекомендую PADMA HEPATEN як підтримку при лікуванні дієтами, при втомі або після тривалого вживання медикаментів, як підтримку при детоксикації та регенерації печінки. Мої клієнти повідомляють, що вони почуваються краще вже за кілька днів вживання препарату PADMA HEPATEN».

Печінка традиційно є центральним органом тіла, який за нормального функціонування може сприяти омолодженню

4 Квітня, 2023

Краса шкіри і волосся образ здорової печінки

Важливість функцій печінки для шкіри та волосся Мало хто пов’язує зовнішній блиск обличчя зі здоров’ям […]
20 Лютого, 2023

Весняна втома, слабкість та нестача енергії

Ранньою весною людина почувається бадьорою чи втомленою? Як огірок чи як вичавлений лимон? Свіжий, розбурханий […]
27 Січня, 2023

Здорова печінка уповільнює старіння

Здорова печінка залишить Вас молодими та енергійними, захистить від передчасного старіння Ваша печінка є фільтром […]
parallax background

Склад PADMA HEPATEN

Багатовікова формула "Bras bu 3 thang", що складається з 3-х цінних фруктів та вітаміну В4, відома як "королева рецептів". Вона має нейтралізуючі властивості для всіх енергій тіла та є аналогом аюрведичної формули "Тріфала".

Склад PADMA HEPATEN (мг/капсула): Плід терміналії хебули без кісточок (Terminalia chebula) – 200, Плід амли (Emblica officinalis) – 100, Плід терміналії беллеріки (Terminalia bellerica) – 100, холін бітартрат (вітамін В4) – 54,45.

Допоміжні складові до маси однієї капсули (591 мг): гідроксипропілметилцелюлоза (оболонка капсули), гідратована рослинна олія, моно- та дигліцериди жирних кислот рослинного походження, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію. Капсули не містять штучних консервантів та барвників.

В магазин

Многовековая формула «Bras bu 3 thang», состоящая из 3-х ценных фруктов, известна как «королева рецептов»

10 Квітня, 2018

Терміналія белерика в формулах PADMA

Terminalia bellerica (лат.), Бібхітакі, Барура, Міробалан белерика, Терміналія белерика Терміналія белерика – високе листяне міробаланове […]
23 Лютого, 2018

Терміналія хебула в формулах PADMA

Terminalia chebula (лат.), Харитакі, Терміналія хебула, Міробалан хебула, Арура Плід міробалана (греч. myrobalanos, від myron […]
13 Квітня, 2018

Ембліка лікарська в формулах PADMA

Emblica officinalis (лат.), (syn. Phyllanthus emblica), Ембліка лікарська, Амла, Індійський аґрус, Амалакі, К’юрура Ембліка лікарська […]
parallax background

Особливості веганської капсули

 

Рослинні капсули з гідроксипропілметилцелюлози (HPMC) виготовлені спеціально для вегетаріанців та мусульман без використання желатину. Час розчинення капсули у шлунку менше 10 хвилин. Капсули легкі у ковтанні пацієнтами і при цьому швидко розчиняються, забезпечуючи швидке всмоктування препарату у шлунковому середовищі будь-якої кислотності.

Вони були схвалені Вегетаріанською спільнотою та пройшли процедури сертифікації щодо вимог кошерності або того, що капсули придатні для застосування послідовниками єврейських релігійних громад та халяльності чи відповідності мусульманським вимогам до харчових продуктів.

В магазин

Клінічна ефективність та безпека

Фіброз печінки є кінцевим наслідком хронічної хвороби печінки, на яку страждає багато людей у всьому світі.

Поліпшення стану при фіброзі печінки після лікування препаратом PADMA HEPATEN

У Медичному Центрі Університету Hadassah-Hebrew (Єрусалим, Ізраїль) проводили дослідження з оцінки імунної ефективності препарату PADMA HEPATEN, який призначався інтраперитонально та/або орально мишам із змодельованим фіброзом печінки. Останній ініціювався протягом 6 тижнів шляхом інтраперитонального введення один раз на 2 тижні чотирихлористого вуглецю (CCl4) в організм самців мишей C57Bl6.

Результати:Печінковий фіброз був пом'якшений за допомогою застосування Padma Hepaten

Висновок. Призначення PADMA HEPATEN значно послаблює печінковий фіброгенез, супроводжуючись загасанням лімфоцитів, але не антиоксидантних властивостей. Оскільки PADMA HEPATEN – це рослинний препарат, що складається з великої кількості біологічно активних речовин, передбачається, що його антифібротичний ефект у поточному дослідженні діє як мульти-лікарський препарат.

Джерело публікації: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19659781

Релевантна ділянка фіброзів

Відрізки тканин у неіндукованих та фіброзних тварин

parallax background

Тибетська формула «Bras bu 3 thang» головний та тривалий фактор здоров'я печінки

Наш західний світ все ще дуже мало розуміє, яке місце займає ПЕЧІНКА в нашому організмі. У медицині Тибету печінка має особливе значення. Вона вважається центром зігрівальної енергії Tripa і відповідає за життєву силу та енергію людини.

Про надлишок або нестачу енергії Tripa сигналізує печінка.

Для порівняння, аюрведична формула Triphala.

Формула "Bras bu 3 thang", як основа дієтичної добавки PADMA HEPATEN, сприяє "енергії потоку жовчі" та теплу травлення, а також має властивості охолодження та гармонізує три енергії - Lung, Tripa (жовч) та Beken.

В магазин

Дозування та застосування

Спосіб застосування

Дорослим приймати по 4 капсули на добу, краще – 2 капсули за 1 годину до сніданку та 2 капсули через 1 годину після вечері. Капсули слід запивати великою кількістю рідини (найкраще гарячою водою або чаєм).

Також можна приймати всю денну дозу протягом дня.

Вживання дієтичної добавки PADMA HEPATEN викликає м'яку стимулюючу дію на систему травлення.

Важлива інформація для застосування

Дієтичні добавки не можуть замінювати собою різноманітну та збалансовану дієту, що є складовою здорового способу життя.

Курс вживання

Для підтримки печінки при детоксикації організму рекомендується вживати протягом 2-3 місяців.

Ранньою весною та восени для підтримки печінки та регуляції обміну речовин рекомендується вживати протягом 4-6 тижнів.

Тибетські рецептури зі Швейцарії

1000-річні рецептури медицини Тибету PADMA об'єднують мудрість Тибету та Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань та зарекомендували себе при порушеннях кровообігу та слабкій імунній системі, при скаргах травлення та для гармонізації нервової системи.

Відгуки провідних фахівців

 • Застосування рецептури Тибету PADMA HEPATEN характеризується зниженням ознак ендотоксикозу, нормалізацією біохімічних параметрів крові, оптимізацією мікроциркуляції в тканинах печінки. При тривалому застосуванні - поліпшення обміну речовин, особливо у пацієнтів із гіпостенічною конституцією.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна
 • Я рекомендую PADMA HEPATEN як підтримку при лікуванні дієтами, при втомі або після тривалого вживання медикаментів як підтримку при детоксикації та регенерації печінки. Мої клієнти повідомляють, що вони почуваються краще вже за кілька днів вживання препарату.
  Магістр Др Гюнтер Веннінгер-Вайнцірль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія