parallax background

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

 
1. Загальні умови використання

Дані Умови Використання Сайту діють для сайту padma.com.ua (далі «Сайт»), що належить ТОВ «УКЦ Сервіс» яка є юридично зобов'язуючою угодою користувача (далі — «Угода») між ТОВ «УКЦ Сервіс» та Користувачем - будь-якою особою, яка здійснює використання Сайту.

Згода з умовами використання Сайту, а саме ознайомлення з матеріалами сайту, реєстрація на сайті, замовлення товару, підписка на інформаційну e-mail розсилку сайту, автоматично означає згоду користувача з цими умовами. У разі незгоди з умовами використання Сайту, Користувач не має права використовувати Сайт і зобов'язаний негайно його залишити.

Сайт розміщується у всесвітній комп'ютерній мережі «Інтернет» і включає інформацію, матеріали та дані, що надаються ТОВ «УКЦ Сервіс» та третіми особами.

Сервіс є комплексом функціональних можливостей та послуг, що надаються Користувачам Сайту.

Користувачем є фізична особа, яка здійснює використання Сайту та є однією із сторін цієї Угоди. Користувач приймає та зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

Ця Угода встановлює умови та правила використання Користувачами можливостей Сайту, зокрема умови використання матеріалів, розміщених на Сайті.

Ця Угода повністю або в частині може бути змінена ТОВ «УКЦ Сервіс» у будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності та стає обов'язковою для всіх Користувачів з моменту опублікування нової редакції Угоди на Сайті.

2. Умови використання матеріалів, розміщених на Сайті

Вся інформація, розміщена на Сайті, є об'єктом інтелектуальної власності та охороняється відповідно до законодавства України щодо захисту інтелектуальної власності.

ТОВ «УКЦ Сервіс» є власником виняткових прав на зазначену інформацію (крім випадків, спеціально зазначених у змісті опублікованої на Сайті інформації) та представляє інтереси авторів матеріалів, розміщених на Сайті.

Будь-яке використання статей, фотографій, ілюстрацій та інших матеріалів Сайту без письмового дозволу ТОВ «УКЦ Сервіс», у тому числі копіювання (включаючи запис на носії інформації), відтворення (включаючи відтворення на вузлах мережі Інтернет для будь-яких цілей, включаючи огляди), переробка , розповсюдження, передача в ефір, повідомлення по кабелю для загального відома, доведення до загального відомості через мережу Інтернет, будь-яким іншим способом, заборонено та тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України про захист інтелектуальної власності.

3. Обмеження відповідальності ТОВ «УКЦ Сервіс»

ТОВ «УКЦ Сервіс» докладає всіх належних зусиль щодо забезпечення коректності всієї інформації, розміщеної на Сайті. Разом з тим, ТОВ «УКЦ Сервіс» несприятливі наслідки, а також за будь-які збитки, заподіяні внаслідок обмеження доступу або внаслідок відвідування Сайту та використання розміщеної на Сайті інформації, включаючи, але не обмежуючись будь-якими збитками, заподіяними вірусами, що завдали шкоди Вашому комп'ютерному обладнанню .

Вказані на сайті ціни можуть бути змінені в будь-який час без попередження.

При переході за гіпертекстовим посиланням, розміщеним на Сайті, на інші Інтернет-сайти, користувач залишає цей Сайт. ТОВ «УКЦ Сервіс» не несе відповідальності за точність, повноту та достовірність відомостей, що становлять інформаційні ресурси сторонніх організацій. Посилання на інші сайти зроблено для зручності користувача, і це не означає, що ТОВ «УКЦ Сервіс» схвалює зміст цих сайтів або несе за них відповідальність.

Наведена інформація та твердження, згадані на цьому сайті, служать для ознайомлення і не замінюють порад вашого лікаря. Також слід пам'ятати, що дієтичні добавки не діють однаково на всіх людей і неможливо гарантувати їх 100% ефект без послідовного підходу до профілактики та лікування. Більш того, у ряді випадків можлива індивідуальна непереносимість компонентів дієтичних добавок, згаданих на даному сайті.

4. Персональні дані Користувачів

Ця Угода є договором приєднання, фактом відвідування Користувачем сайту, оформленням реєстрації або замовлення свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди повністю і підтверджує, що Ви погоджуєтесь на передачу та зберігання вами персональних даних. В результаті реєстрації Користувач отримує пароль, за збереження якого та за всі дії під своїм паролем на Сайті несе відповідальність.

ТОВ «УКЦ Сервіс» зобов'язується дотримуватися конфіденційності та надавати доступ до персональних даних лише тим працівникам та підрядникам компанії, яким ці дані необхідні для того, щоб ми могли виконати свої зобов'язання перед вами. Ці особи зобов'язані дотримуватися конфіденційності, і можуть зазнати стягнення, включаючи судове переслідування, у разі порушення конфіденційності.

5. Контактна інформація