parallax background

КОМПАНІЯ

PADMA AG

ТИБЕТСЬКІ РЕЦЕПТИ З 1969 р.

З 1969 року підприємство PADMA AG єдиний європейський виробник лікарських препаратів та дієтичних добавок рослинного походження на основі медицини Тибету у швейцарській якості. Рослинні композиції виготовляються виключно у Швейцарії та засновані на багатовікових колекціях традиційних рецептів.

ПОЄДНАННЯ ДАВНІХ ТРАДИЦІЙ З МАЙБУТНІМ

У 21-му столітті уніфікація традицій Тибету з модерним виробництвом рецептур на основі рослин і мінералів за західними стандартами представляється новаторським підходом до піклування про здоров'я людей.

Секрет формул медицини Тибету - цілісний підхід до фітопрепаратів PADMA.

З цієї причини компанія PADMA вважає себе першопрохідцем у галузі інтегративної медицини. Просування сучасних досліджень, а також лікування та профілактика загальноприйнятої та комплементарної медицини з цілісним підходом до здоров'я людини.

Головне завдання PADMA AG - лікування та профілактика захворювань з урахуванням індивідуальних потреб людини з мінімальними побічними ефектами.

Досвід та ноу-хау, набуті за останні 45 років, дозволило PADMA AG досягти поєднання сучасних досліджень та давніх традицій.

parallax background

МОСТИ МІЖ КУЛЬТУРАМИ

PADMA прагне побудувати мости між медичними системами та культурами. Занепокоєння викликає збереження багатовікових та, таким чином, доведених медичних знань з Тибету та їх використання для людства.

Являючись єдиним виробником формул Тибету на Заході, PADMA працює над підвищенням уваги медицини Тибету в Європі.

З 1969 року компанія інвестувала в наукові дослідження рецептів Тибету. Висновки покликані допомогти медицині Тибету отримати більше міжнародного визнання.

Тільки за допомогою наукових дискусій та документацій можна подолати культурні забобони та визнати тибетські рослинні формули.

Назва компанії PADMA призначена в першу чергу для оцінки першої сім'ї Тибету лікарів на Заході. Початок походить від доктора Сультима Бадме з російської Бурятії.

PADMA у перекладі з давнього індійського слова (санскрит) означає «квітка лотоса». Це висловлює зв'язок із рослинами.

Квітка лотоса, яка виростає з бруду в непорочну квітку на поверхні води, це символ творчості та духовного розвитку в Тибеті.

Завдяки цим двом характеристикам PADMA продовжить просувати медицину Тибету на Заході і в майбутньому.

ШЛЯХ НА ЗАХІД

У 1954р. Карл Лутц засновник PADMA AG відвідав лекцію про медицину Тибету в Цюріху. Зачарований концепцією і філософією медицини Тибету Карл Лутц інтенсивно зайнявся цим питанням і познайомився через кілька років з д-ром Пітером Бадмаєвим, племінником великого Сультима Бадма.

Сультим Бадма, відомий лікар Тибету з Сибіру (Забайкалля), був запрошений в 1850 році російським царем в Санкт-Петербург після того, як їм була приборкана байкальська епідемія тифу. Бадма підкорився царському заклику і залишився у Санкт-Петербурзі. Через кілька років Бадма відкрив першу аптеку Тибету на Заході.

У 1960 році доктор Пітер Бадмаєв передав сімейну колекцію рецептів Тибету Карлу Лутцу. Незвичайна та авантюрна історія про подорож медицини Тибету на Захід докладно розказана в документальному фільмі Мартіна Саксера «Подорож з медициною Тибету».

Карл Лутц заснував дослідницьку групу з медицини Тибету в Цюріху. Вчені з десяти країн розглянули традиційні записи про застосування рецептів Тибету.

Завдяки новаторській роботі вчених вдалося створити вагомий список областей застосування для окремих рецептів ще у 1960-х роках. Список показань та нові розробки рослинних препаратів пробудили інтерес лікарів у Швейцарії.

parallax background

ПІОНЕРИ ВІД ПОЧАТКУ

Натхненний позитивною реакцією лікарів, Карл Лутц заснував компанію PADMA AG у Цюріху в 1969 році.

Підприємство запустило у виробництво перші тибетські рослинні таблетки відповідно до західних фармацевтичних стандартів.

У 1970 році Швейцарське агентство з міжкантонного контролю за ліками (IKS, сьогодні Swissmedic) схвалило першу формулу PADMA LAX (формула № 179 із колекції рецептів).

28-а формула була сертифікована владою через сім років і випущена як PADMA 28.

СУЧАСНІ ІННОВАЦІЇ

У 1994 році засновник Карл Лутц передав управління компанією своєму колезі та товаришу - доктору Герберту Шваблу, біофізику з Відня.

У 1998 році проведено оновлення виробничого майданчика у Ветциконі (Швейцарія).

Ще однією подією в історії виробництва PADMA стало відкриття у 2010 році сучасного виробничого обладнання для виробництва препаратів у капсулах.

Аналогічно, нова оптимізована система вентиляції гарантує низьку вологість та різні кліматичні умови у виробничому цеху.

Таким чином, усі етапи виробництва – від змішування порошкоподібних трав до виробництва готового продукту – можуть бути зроблені власними силами.

З листопада 2015 року головний офіс PADMA, виробництво та лабораторія розташовані у Ветциконі.

Виробництво відбувається відповідно до міжнародно визнаних керівних принципів для фармацевтичних продуктів (GMP, Good Manufacturing Practice).

Сьогодні рослинні формули PADMA продаються не лише у Швейцарії, а й експортуються до десятків інших країн.

parallax background

PADMA У СВІТІ

Світ PADMA - це захоплення, інновації, традиції, прогрес, дружба та партнерство на всіх рівнях.

Уже майже 50 років ми прагнемо поглиблювати та поширювати складні знання про медицину Тибету. З великим задоволенням та гордістю ми можемо озирнутися на унікальну історію та вдячні за те, що наша робота у Швейцарії поширюється далеко за межі країни.

У 2005 році Його Святість Далай-лама 14 відвідав підприємство PADMA. Релігійний і світський лідер громади Тибету підтвердив важливість діалогу між Сходом і Заходом, особливо в галузі медицини.

Також у 2016 році ми змогли вітати у компанії PADMA важливого сановника, Його Святості 17-го Кармапи.