parallax background

МАРКЕТИНГ

PADMA AG

МАРКЕТИНГ

PADMA AG (Швейцарія) є сучасною та єдиною європейською компанією з розробки та виробництва рослинних препаратів та дієтичних добавок на основі рецептів Тибету.

Важливим фактором, що підтверджує високий імідж компанії, крім високоякісних препаратів та наявності власної виробничої бази, відіграє розвинена та широка дилерська мережа в Європі, США та Канаді.

У своїх розробках PADMA AG використовує єдині у своєму роді знання та вміння щодо застосування ефективних рослинних формул для збереження здоров'я, що дозволить Вам отримати нових клієнтів та вигідні контракти.

parallax background

УСПІШНІ ПРОЕКТИ

Почніть використовувати у своїх проектах успішні, перевірені часом препарати для профілактики та лікування з урахуванням індивідуальних потреб людини з мінімальними побічними ефектами.

Для кожного нового дилера компанія розробляє спеціальну програму цін, включаючи цінові пільги на етапі розвитку та кредитну лінію після тривалої співпраці.

Ми цінуємо час наших партнерів, і тому розробляються та виробляються інформаційні матеріали PADMA. У них Ви можете ознайомитися з історією та філософією компанії, публікаціями, статтями про продукцію, знайти функціональний опис.

ВИРІШИЛИ СПІВПРАЦЮВАТИ З НАМИ?

Стати дилером компанії PADMA AG в Україні може будь-яка фірма, приватний підприємець. Компанія гарантує своїм дилерам маркетингову та комерційну підтримку, що гарантує зростання продажу та розширення бізнесу.

Якщо ви вирішили співпрацювати з PADMA AG, ви можете розраховувати на наступні переваги:

  • взаємовигідне партнерське співробітництво
  • висока якість препаратів
  • найкоротші терміни виконання замовлень
  • лояльна система знижок
  • консалтингову підтримку щодо просування препаратів
  • індивідуальний підхід до партнера

Вирішили стати дилером нашої компанії?

Ви можете зв'язатися з нашим торговим представником в Україні (ТОВ «УКЦ Сервіс», 88000 м. Ужгород, вул. Богомольця, 21) електронною поштою: padma.ukraine@gmail.com.