parallax background

ЯКІСТЬ

PADMA AG

ЗРОБЛЕНО У ШВЕЙЦАРІЇ

Потенціал природних формул Тибету використовується повною мірою, якщо продукти виробляються і контролюються за високими стандартами якості.

Препарати PADMA виготовляються та тестуються на підприємстві у Ветциконі (Швейцарія) відповідно до міжнародних рекомендацій щодо фармацевтичних продуктів.

При виготовленні сучасних фармацевтичних препаратів стандарти належної виробничої практики (GMP) застосовуються на всіх етапах виробництва.

«Made in Switzerland» - це не просто ярлик, це частина історії компанії PADMA AG.

parallax background

РОСЛИНИ - НАТУРАЛЬНА СИРОВА

Продукти PADMA складаються з висушених та подрібнених частин рослин, а також мінералів.

Сировина надходить із різних куточків світу. При покупці акцент робиться на чистоті, якості та стійкості. Більшість лікарських рослин надходять зі спеціалізованих компаній із вирощування.

Це істотна перевага для PADMA AG. Якість рослин простіше контролювати на постійній основі та, крім того, небезпека змішування з іншими рослинами відпадає.

Частина рослин PADMA походить від контрольованого дикого збору. Разом з нашими постачальниками, ми прагнемо запобігти зловживанням збирачів шляхом їх навчання. Рослинна сировина, що використовується на виробництві PADMA AG відповідає суворим вимогам Міжнародної Фармацевтичної Політики Рослинного Збору GACP (GOOD AGRICULTURAL AND COLLECTION PRACTICE - Належна практика культивування та збору лікарських рослин) та Фармакопеї.

Заготівля рослин спеціально для PADMA AG відбувається у таких країнах: Швейцарія, Буркіна-Фасо, Домініканська Республіка, Індія та Непал.

PADMA також віддана справедливій торгівлі. Компанія працює безпосередньо з місцевими виробниками та прагне до довгострокового партнерства.

Щоб зробити композиції рослин максимально життєздатними та ефективними за вмістом активних речовин, деякі рослини вирощуються спеціально для PADMA відповідно до органічних принципів у Європі.

ШВЕЙЦАРСЬКА ЯКІСТЬ

Якість та чистота - це основні критерії виробництва. Препарати виготовляються відповідно до стандартів високої якості фармацевтичної промисловості (GMP).

Сировинні матеріали, що використовуються у формулах PADMA AG, відповідають суворим вимогам якості. Вимоги встановлені для кожної окремої рослини (наприклад, через монографії у фармакопеї). Ретельний контроль якості в лабораторії PADMA AG гарантує, що будуть використовуватися тільки частини високоякісних рослин. Свідомо також не використовуються добавки, такі як консерванти, ароматизатори, підсилювачі смаку чи барвники.

До п'яти разів до та під час виробничого процесу рослинні інгредієнти перевіряються на предмет їхньої ідентичності та вмісту їх активного інгредієнта.

Крім хіміко-аналітичних методів фахівці з контролю якості PADMA AG також використовують органолептичні методи контролю. Органи почуттів людини є високочутливим інструментом і є оптимальним доповненням до технічних методів випробувань.

Особливе значення має чистота використовуваних частин рослини. Кожна сировина ретельно перевіряється на кожній стадії обробки (подрібнення, змішування, інкапсуляція) на наявність пестицидів та забруднення важкими металами або пліснявою.

Застосовувані норми та законодавчі обмеження суворо дотримуються, що контролюється та перевіряється незалежними зовнішніми лабораторіями.

Якість продукції суворо контролюється протягом виробничого процесу. З міркувань гігієни та захисту готових капсул від впливу навколишнього середовища, вологи та світла вони запечатуються у блістери.

Відповідно до стандарту GDP (Good Distribution Practice, Належна дистриб'юторська практика) на підприємстві PADMA встановлено єдиний підхід до організаційного процесу гуртової реалізації лікарських засобів та спрямований на забезпечення якості препаратів на всьому шляху від виробника до роздрібної мережі та медичних установ. В його основу покладено принципи належної дистриб'юторської практики, прийняті в Європейському Союзі та рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Вони враховують сучасний стан та гарантують споживачам безпечний продукт.