parallax background

Тибетські рецептури: шлях з Азії до Європи

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

Медичне вчення, передане нам мешканцями Тибету, відноситься до найстаріших традицій, які безперервно практикуються. З появою буддизму та тибетської писемності, які в 7 столітті запровадив імператор Сонгцен Гампо (Songtsen Gampo), ці знання змішалися з китайськими, індійськими та перськими джерелами.

Виникнення основного тексту Чжуд-Ши

У 8-му столітті Ютог Йонтен Гонпо-старший (Yuthog Yonten Gonpo, 708-833), особистий лікар короля Тибету, створив першу версію чотирьох тантр медицини (Чжуд-Ши). Ютог Йонтен Гонпо-молодший (1126-1202) розробив у 12-му столітті «Чотири Тантри» у формі, відомої нам сьогодні: у 156 розділах основоположного вчення медицини Тибету описано 1600 хвороб і 2293 лікувальних засобів.

Лхаса - центр тібетської медицини

У 17-му столітті медицина Тибету розвинулася до класичної. Його Святість Далай Лама 5-й, розпорядився заснувати в Лхасі, поряд із замком Потала, медичну школу Чагпорі (Chagpori Medical College), де були розроблені основи для навчання лікарів Тибету. У ході цього він розпорядився про виготовлення 79 тханків (Thangka, живопис), які служать медичним атласом і сьогодні.

У 1916 році 13-й Далай Лама заснував у місті Лхаса другу школу медицини та астрології, Мен-Чі-Ханг. Ця установа була відкритою як для ченців, так і для нефахівців. Навчання для лікарів Тибету було спеціально спрямоване на практичне лікування пацієнтів.

Шлях через Росію ...

Тибетська медицина набула широкого поширення як через тибетські центри Китаю та Монголії, так і в сибірській Бурятії. Бурятський монах і лікар Тибету Султим Бадма (Петро Бадмаєв) приїхав 1857 на запрошення генерала Муравйова-Амурського в Санкт-Петербург після того, як йому в Сибіру вдалося вилікувати його армію від епідемії тифу.

Щлях в Європу

Після революції послідовники Бадми перенесли науку про зцілення і до Європи: спочатку до Варшави, а після Другої світової війни - до Швейцарії, де вже понад тридцять років виготовляються ліки за рецептами Тибету. Випадково швейцарський фармацевт Карл Лутц на початку 1960-х років дізнався від однієї польської родини лікарів про існування медицини Тибету. І саме з їхньої сімейної власності швейцарський аматор Тибету отримав збірку рецептур із трав.

Карл Лутц докладно вивчив їх і передав свої зразки лікарям-практикам. Підбадьорений позитивним досвідом лікар застосовував препарат для лікування наступних пацієнтів. Після позитивних відгуків з практики лікування 1969 року було засновано акціонерне товариство ПАДМА (PADMA AG).

Уже в Україні

Сучасні рецепти Тибету PADMA представлені на українському ринку з 2015 року як дієтичні добавки, які позитивно впливають на кровообіг, підтримують травлення, нормальну функцію печінки і забезпечують внутрішній комфорт людини.

Тибетські рослинні рецептури PADMA 28 active (Падма 28), PADMA NERVOTONIN (Падма Нервотонін) та PADMA HEPATEN (Падма Гепатен) впливають на організм загалом і дбають про вирівнювання енергій: Lung (вітер), Tripa (жовч) та Beken (слиз).

Про виробника:

Швейцарська компанія PADMA AG з 1969 року є єдиним у Європі виробником ліків та дієтичних добавок на базі рослинних рецептів Тибету.).

Продаж в Україні:

ТОВ "УКЦ Сервіс", Закарпатська обл., 88000 м. Ужгород, вул. Богомольця, 21. +38(097)9379460

Тибетські рецептури зі Швейцарії

 
1000-річні рецептури медицини Тибету PADMA поєднують мудрість Тибету і Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань і зарекомендували себе при порушеннях кровообігу і слабкій імунній системі, при скаргах травлення, для очищення і відновлення печінки, для гармонізації нервової системи.

Відгуки провідних фахівців

 
 • Рослинна суміш PADMA NERVOTONIN зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну. Відповідно до характеристик Тибету формула «Srog 'zin 10», як основа PADMA NERVOTONIN має в'яжучі і зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає під час лікування порушень енергії Lung (вітер).
  Професор, магістр, доктор Флоріан Юберал
  Керівник центру генного аналізу Медичного університету в Інсбруку, Австрія
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук
 • PADMA BASIC дуже добре досліджена дієтична добавка, яка підтримує кровообіг та функції судин, посилює імунну систему організму. За це відповідає комбінація водозбору, кореня валеріани, камфори, салату-латук, перстачу золотистого, запашного перцю та дванадцяти інших лікарських рослин. Мої вчителі Тибету рекомендують щорічно, в осінній і зимовий сезон, протягом трьох-чотирьох місяців приймати ці трав'яні капсули PADMA BASIC для профілактики порушень емоційного самопочуття. Я сам прислухаюся до їхніх порад та рекомендую проходження такого курсу іншим.

  Доктор Клаус Майєр
  Лікар судинної хірургії, Вольфсберг, Австрія
 • PADMA BASIC є дієтичною добавкою, яку я з великим успіхом використовую насамперед для підвищення імунітету своїх пацієнтів. Зрозуміло, я рекомендую цей засіб для поліпшення кровообігу. У численних дослідженнях було доведено, що препарат має антиоксидантну дію. Цей ефект виникає завдяки спеціальній комбінації цінних лікарських рослин і викликається групами таких активних речовин, як гіркота, ефірні олії та камфора.
  Доктор Патрік Ерліх
  Лікар загальної практики, Відень, Австрія
 • Трав'яні суміші PADMA ідеальні для осінньо-зимового періоду. У холодну пору року віруси та бактерії не в змозі атакувати нас, якщо ми захищені та перебуваємо у хорошому настрої. Якщо ж ми незадоволені та налаштовані негативно, вірусам відчинені всі двері до нашого організму. Отже: для підвищення імунітету слід пройти курс профілактики засобом PADMA BASIC, а для посилення нервової системи - засобом PADMA NERVOTONIN.  
  Доктор Гюнтер Веннінгер-Вайнцерль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія
 • Застосування тибетських рецептур PADMA дозволяє комплексно підходити до лікування хронічних захворювань та їх профілактики у сфері підтримки оптимального рівня здоров'я. У моїй роботі лікаря терапевта, я використовую альтернативні методи діагностики та холістичний підхід. Тому мені цікавий досвід застосування 1000-річних рецептур медицини Тибету.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна