parallax background

Тибетські рецептури проти нервового стресу

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

Постійний прес через брак часу, нервовий стрес та хронічна втома є симптомами швидкоплинного життя інформаційного суспільства. Багато людей почуваються знесиленими, відчувають внутрішній занепокоєння, вночі обмірковують проблеми.

Коли на вулиці холодно, сиро та незатишно, часто настрій падає до нуля. Але поганий настрій не є чимось необхідним та невід'ємним. Тибетська медицина пропонує різноманітні рослинні рецептури для зміцнення нервової системи, щоб у гарному настрої та здоров'ї пережити холодний сезон.

У таких випадках допомагає спеціальна рецептура медицини Тибету – суміш «Srog'zin 10», як основа дієтичної добавки  PADMA NERVOTONIN, яка складається з непальської сливи, деревини гваякума, плоду міробалану хебули, коріння індійського костуса, насіння мускатного горіха, насіння пажитника, квітки гвоздикового дерева, квітки бавовняного дерева малабар, коріння солодки, смоли олібанум, смоли асафетиди.

Професор та керівник центру генного аналізу Медичного університету Інсбрука, магістр, доктор Флоріан Юбералл (Австрія) ґрунтовно вивчив дію суміші рослин Padma Nervotonin.

Відповідно до характеристик Тибету рецептура "Srog'zin 10" має в'яжучі та зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає при лікуванні порушень енергії Lung (вітер). Рослинна суміш зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну.

Професор Доктор Флоріан Юбералл (Австрія)

Про виробника:

Швейцарська компанія PADMA AG з 1969 року є єдиним у Європі виробником ліків та дієтичних добавок на базі рослинних рецептів Тибету.

Продаж в Україні:

ТОВ "УКЦ Сервіс", Закарпатська обл., 88000 м. Ужгород, вул. Богомольця, 21. +38(097)9379460

Тибетські рецептури зі Швейцарії

 
1000-річні рецептури медицини Тибету PADMA поєднують мудрість Тибету і Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань і зарекомендували себе при порушеннях кровообігу і слабкій імунній системі, при скаргах травлення, для очищення і відновлення печінки, для гармонізації нервової системи.

Думки ведучих фахівців

 
 • Застосування тибетських рецептур PADMA дозволяє комплексно підходити до лікування хронічних захворювань та їх профілактики у сфері підтримки оптимального рівня здоров'я. У моїй роботі лікаря терапевта, я використовую альтернативні методи діагностики та холістичний підхід. Тому мені цікавий досвід застосування 1000-річних рецептур медицини Тибету.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна
 • Рослинна суміш PADMA NERVOTONIN зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну. Відповідно до характеристик Тибету формула «Srog 'zin 10», як основа PADMA NERVOTONIN має в'яжучі і зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає під час лікування порушень енергії Lung (вітер).
  Професор, магістр, доктор Флоріан Юберал
  Керівник центру генного аналізу Медичного університету в Інсбруку, Австрія
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук
 • PADMA BASIC дуже добре досліджена дієтична добавка, яка підтримує кровообіг та функції судин, посилює імунну систему організму. За це відповідає комбінація водозбору, кореня валеріани, камфори, салату-латук, перстачу золотистого, запашного перцю та дванадцяти інших лікарських рослин. Мої вчителі Тибету рекомендують щорічно, в осінній і зимовий сезон, протягом трьох-чотирьох місяців приймати ці трав'яні капсули PADMA BASIC для профілактики порушень емоційного самопочуття. Я сам прислухаюся до їхніх порад та рекомендую проходження такого курсу іншим.

  Доктор Клаус Майєр
  Лікар судинної хірургії, Вольфсберг, Австрія
 • Трав'яні суміші PADMA ідеальні для осінньо-зимового періоду. У холодну пору року віруси та бактерії не в змозі атакувати нас, якщо ми захищені та перебуваємо у хорошому настрої. Якщо ж ми незадоволені та налаштовані негативно, вірусам відчинені всі двері до нашого організму. Отже: для підвищення імунітету слід пройти курс профілактики засобом PADMA BASIC, а для посилення нервової системи - засобом PADMA NERVOTONIN.  
  Доктор Гюнтер Веннінгер-Вайнцерль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія
 • PADMA BASIC є дієтичною добавкою, яку я з великим успіхом використовую насамперед для підвищення імунітету своїх пацієнтів. Зрозуміло, я рекомендую цей засіб для поліпшення кровообігу. У численних дослідженнях було доведено, що препарат має антиоксидантну дію. Цей ефект виникає завдяки спеціальній комбінації цінних лікарських рослин і викликається групами таких активних речовин, як гіркота, ефірні олії та камфора.
  Доктор Патрік Ерліх
  Лікар загальної практики, Відень, Австрія