parallax background

Страждаете від почуття холоду в руках та ногах?

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

При зниженні температури повітря велика кількість людей страждає від почуття холоду в руках та ногах. При цьому жінки вдвічі частіше, ніж чоловіки.

Більшість людей шукають допомоги в домашніх засобах, тому що не знають, що за постійним холодом у кінцівках можуть ховатися серйозні захворювання.

Під впливом холоду або стресу можуть виникати надзвичайно сильні спазми судин, внаслідок чого з'являються сильні болі та побілення пальців рук та ніг. У таких випадках рекомендується звернутися за консультацією та лікуванням до лікаря-фахівця.

Не варто легковажно ставитися до симптомів холодних рук та ніг, оскільки, швидше за все, поряд з нервовими розладами, вони вказують на порушення кровообігу, що є тривожним сигналом для можливих серйозних наслідків, таких як інфаркт чи інсульт.

Судинний хірург Клаус Майєр (Вольфсберг, Австрія)

 

10 порад для запобігання холоду в кінцівках

Якщо специфічне захворювання не виявлено, поради лікаря Клауса Майєра допоможуть на тривалий час зігріти Ваші руки та ноги.

 1. Теплі рукавички, панчохи та шкарпетки.
 2. Шкарпетки, які виготовлені з вовни або мікрофібри (особливо шкарпетки на ніч).
 3. Багато руху, наприклад, піші прогулянки, їзда велосипедом, тренування на степері.
 4. Тренування м'язів судин за допомогою контрастних ванн.
 5. Харчування: уникати страв, що охолоджують організм - різні тропічні плоди, свинина, не вживати надто багато салату, кави, напоїв, що містять вуглекислоту. Краще тепла вода з імбиром, кардамоном та перцем, або імбирний чай, супи з яловичини, яйця, сливи, печеня з ягняти, овочі (брюссельська капуста, фенхель).
 6. Ванни для рук і ніг перед сном, краще з морською сіллю.
 7. Гімнастика для ступнів та пальців ніг, розминка пальців рук за допомогою м'ячика.
 8. Систематичне відвідування сауни.
 9. Зігріваючий масаж ступнів ніг кунжутною олією.
 10. Згідно з вченням Тибету про здоров'я, будь-яке порушення самопочуття є наслідком відсутності рівноваги трьох енергій тіла: Lung (Вітер), Tripa (Жовч) і Beken (Слиз). Як правило, у людей з холодними кінцівками є дисбаланс: енергія жару, Слиз у кровоносній системі збільшена, а енергія руху, Вітер – знижена. Тому необхідно застосовувати засіб, який підтримує циркуляцію крові, наприклад, PADMA 28 active.

 

Про виробника:

Швейцарська компанія PADMA AG з 1969 року є єдиним у Європі виробником ліків та дієтичних добавок на базі рослинних рецептів Тибету.

Продаж в Україні:

ТОВ "УКЦ Сервіс", Закарпатська обл., 88000 м. Ужгород, вул. Богомольця, 21. +38(097)9379460

Відгуки ведучих спеціалістів

 
 • Рослинна суміш PADMA NERVOTONIN зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну. Відповідно до характеристик Тибету формула «Srog 'zin 10», як основа PADMA NERVOTONIN має в'яжучі і зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає під час лікування порушень енергії Lung (вітер).
  Професор, магістр, доктор Флоріан Юберал
  Керівник центру генного аналізу Медичного університету в Інсбруку, Австрія
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук
 • PADMA BASIC дуже добре досліджена дієтична добавка, яка підтримує кровообіг та функції судин, посилює імунну систему організму. За це відповідає комбінація водозбору, кореня валеріани, камфори, салату-латук, перстачу золотистого, запашного перцю та дванадцяти інших лікарських рослин. Мої вчителі Тибету рекомендують щорічно, в осінній і зимовий сезон, протягом трьох-чотирьох місяців приймати ці трав'яні капсули PADMA BASIC для профілактики порушень емоційного самопочуття. Я сам прислухаюся до їхніх порад та рекомендую проходження такого курсу іншим.

  Доктор Клаус Майєр
  Лікар судинної хірургії, Вольфсберг, Австрія
 • PADMA BASIC є дієтичною добавкою, яку я з великим успіхом використовую насамперед для підвищення імунітету своїх пацієнтів. Зрозуміло, я рекомендую цей засіб для поліпшення кровообігу. У численних дослідженнях було доведено, що препарат має антиоксидантну дію. Цей ефект виникає завдяки спеціальній комбінації цінних лікарських рослин і викликається групами таких активних речовин, як гіркота, ефірні олії та камфора.
  Доктор Патрік Ерліх
  Лікар загальної практики, Відень, Австрія
 • Трав'яні суміші PADMA ідеальні для осінньо-зимового періоду. У холодну пору року віруси та бактерії не в змозі атакувати нас, якщо ми захищені та перебуваємо у хорошому настрої. Якщо ж ми незадоволені та налаштовані негативно, вірусам відчинені всі двері до нашого організму. Отже: для підвищення імунітету слід пройти курс профілактики засобом PADMA BASIC, а для посилення нервової системи - засобом PADMA NERVOTONIN.  
  Доктор Гюнтер Веннінгер-Вайнцерль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія
 • Застосування тибетських рецептур PADMA дозволяє комплексно підходити до лікування хронічних захворювань та їх профілактики у сфері підтримки оптимального рівня здоров'я. У моїй роботі лікаря терапевта, я використовую альтернативні методи діагностики та холістичний підхід. Тому мені цікавий досвід застосування 1000-річних рецептур медицини Тибету.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна