parallax background

Профілактика захворювань краще та дешевше за лікування

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

Швейцарці переконані прихильники профілактики захворювань для покращення життя, як основного фактора кількості та якості прожитих років. На користь профілактики свідчать і суто економічні аспекти: профілактика здоров'я дешевша за лікування.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (2014 р.) середня тривалість життя у світі становить 71 р. (75 років у жінок, 69 років у чоловіків). Лідируючу позицію у списку країн за тривалістю життя займає Швейцарія, населення якої живе майже 83 р. (жінки 85 років, чоловіки 81 р.).

 

Попередити легше, ніж потім вилікувати

З величезної кількості захворювань неможливо передбачити хворобу, яка може вразити людину. Але в рейтингу смертельно небезпечних хвороб перші позиції займають: онкологічні захворювання, інфаркт, інсульт, гіпертонічна хвороба, ожиріння, гепатит В і С, цукровий діабет, туберкульоз, ВІЛ. Ці хвороби набагато легше, дешевше та без ускладнень попередити, ніж потім вилікувати.

Профілактичні заходи мають бути систематичними, спрямованими на зміцнення імунної системи, активацію антиоксидантного захисту організму, усунення факторів-провокаторів хвороби. За рахунок профілактики знижується ймовірність захворювання та ризик розвитку ускладнень. Саме відповідальне ставлення до власного здоров'я – ключ до довгого та успішного життя.

Др. Герберт Швабл (Швейцарія)

Унікальні рослинні препарати PADMA 28 active (комплексне оздоровлення), PADMA HEPATEN (печінка, травна система), PADMA NERVOTONIN (нервова система), які поєднують мудрість Тибету та Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань та зміцнення здоров'я людини.

Про виробника:

Швейцарська компанія PADMA AG з 1969 року є єдиним у Європі виробником ліків та дієтичних добавок на базі рослинних рецептів Тибету.

Продаж в Україні:

ТОВ "УКЦ Сервіс", Закарпатська обл., 88000 м. Ужгород, вул. Богомольця, 21. +38(097)9379460

Тибетські рецептури зі Швейцарії

 
1000-річні рецептури медицини Тибету PADMA поєднують мудрість Тибету і Швейцарську якість, ефективні для профілактики захворювань і зарекомендували себе при порушеннях кровообігу і слабкій імунній системі, при скаргах травлення, для очищення і відновлення печінки, для гармонізації нервової системи.

Відгуки провідних фахівців

 
 • Застосування тибетських рецептур PADMA дозволяє комплексно підходити до лікування хронічних захворювань та їх профілактики у сфері підтримки оптимального рівня здоров'я. У моїй роботі лікаря терапевта, я використовую альтернативні методи діагностики та холістичний підхід. Тому мені цікавий досвід застосування 1000-річних рецептур медицини Тибету.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна
 • Рослинна суміш PADMA NERVOTONIN зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну. Відповідно до характеристик Тибету формула «Srog 'zin 10», як основа PADMA NERVOTONIN має в'яжучі і зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає під час лікування порушень енергії Lung (вітер).
  Професор, магістр, доктор Флоріан Юберал
  Керівник центру генного аналізу Медичного університету в Інсбруку, Австрія
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук
 • PADMA BASIC дуже добре досліджена дієтична добавка, яка підтримує кровообіг та функції судин, посилює імунну систему організму. За це відповідає комбінація водозбору, кореня валеріани, камфори, салату-латук, перстачу золотистого, запашного перцю та дванадцяти інших лікарських рослин. Мої вчителі Тибету рекомендують щорічно, в осінній і зимовий сезон, протягом трьох-чотирьох місяців приймати ці трав'яні капсули PADMA BASIC для профілактики порушень емоційного самопочуття. Я сам прислухаюся до їхніх порад та рекомендую проходження такого курсу іншим.

  Доктор Клаус Майєр
  Лікар судинної хірургії, Вольфсберг, Австрія
 • Трав'яні суміші PADMA ідеальні для осінньо-зимового періоду. У холодну пору року віруси та бактерії не в змозі атакувати нас, якщо ми захищені та перебуваємо у хорошому настрої. Якщо ж ми незадоволені та налаштовані негативно, вірусам відчинені всі двері до нашого організму. Отже: для підвищення імунітету слід пройти курс профілактики засобом PADMA BASIC, а для посилення нервової системи - засобом PADMA NERVOTONIN.  
  Доктор Гюнтер Веннінгер-Вайнцерль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія
 • PADMA BASIC є дієтичною добавкою, яку я з великим успіхом використовую насамперед для підвищення імунітету своїх пацієнтів. Зрозуміло, я рекомендую цей засіб для поліпшення кровообігу. У численних дослідженнях було доведено, що препарат має антиоксидантну дію. Цей ефект виникає завдяки спеціальній комбінації цінних лікарських рослин і викликається групами таких активних речовин, як гіркота, ефірні олії та камфора.
  Доктор Патрік Ерліх
  Лікар загальної практики, Відень, Австрія