parallax background

Тибетські рецепти здоров'я в швейцарській якості

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

Осучаснені рецепти Тибету швейцарського виробництва PADMA (ПАДМА) представлені на українському ринку як дієтичні добавки, які позитивно впливають на збереження здоров'я всієї родини та рівновагу п'яти основних елементів.

Земля, вода, вогонь, вітер та простір – п'ять основних елементів, які, з погляду тибетців, становлять життя загалом. У вченні Тибету про здоров'я з цих п'яти елементів походять три енергії тіл, а саме:

 • Вітер (Lung) = рухливий характер (вітер),
 • Жовч (Tripa) = зігріваючий характер (вогонь),
 • Слиз (Beken) = стабілізуючий характер (земля та вода).

Метою вчення Тибету про здоров'я є встановлення рівноваги всіх енергій тіла.

 

PADMA 28 active стимулює кровообіг та зміцнює імунну систему

Тибетська рослинна суміш дієтичної добавки PADMA 28 active (падма 28 актив) може покращити кровообіг, підтримувати здоровий стан судин і зміцнити імунну систему. Крім того, вона постачає захисні речовини для боротьби з оксидативним стресом. Всі ці ефекти виникають завдяки різноманітності цінних лікарських рослин і викликаються групами таких активних речовин, як гіркоти, ефірні олії та натуральна камфора.

Діетична добавка може прийматися як щодня курсами по кілька місяців, так і тривалий час.

 

PADMA NERVOTONIN піклується про внутрішній спокій

Постійний прес через брак часу, стрес та хронічна втома є симптомами швидкоплинного життя інформаційного суспільства. Багато людей почуваються знесиленими, відчувають внутрішнє занепокоєння, вночі обмірковують проблеми. У таких випадках допомагає спеціальна рецептура трав дієтичної добавки PADMA NERVOTONIN (падма нервотонін): суміш із гвоздики, кореня індійського костуса, мускатного горіха, ладану, непальської сливи момбін, плодів міробалану (харитаки), квітів бавовняного дерева, деревини гваякум та насіння фенугрек (пажитник). Ця суміш заспокоює, відновлює внутрішній баланс, підтримує здоровий сон.

 

PADMA DIGESTIN plus підтримує роботу шлунка та травлення

Хороша температура травлення є важливим фактором міцного здоров'я, оскільки вона керує процесом розщеплення продуктів харчування, засвоєння поживних речовин та їх перетворення на субстанції тіла, а також виведенням продуктів розпаду обміну речовин. Різноманітні трави дієтичної добавки PADMA DIGESTIN (падма дігестін), такі як кардамон, китайський коричник, насіння гранату, кореневище альпінії (калган) і довгий перець регулюють роботу шлунка, підвищуючи його температуру. Додатково суміш зменшує почуття тяжкості та здуття.

 

PADMA HEPATEN підтримує нормальну функцію печінки

Застосовується для підтримки нормального функціонування печінки, детоксикації та очищення організму людини (виведення шлаків), переналаштування обміну речовин навесні та восени, виведення чужорідних речовин. Ці завдання PADMA HEPATEN (Падма гепатен) виконує завдяки здатності 3-х плодів міробалану підтримувати нормальну функцію печінки.

Всі дієтичні добавки клінічно досліджені, підходять діабетикам, і не містять лактозу та глютен.

Про виробника:

Швейцарська компанія PADMA AG з 1969 року є єдиним у Європі виробником ліків та дієтичних добавок на базі рослинних рецептів Тибету.

Продаж в Україні:

ТОВ "УКЦ Сервіс", Закарпатська обл., 88000 м. Ужгород, вул. Богомольця, 21. +38(097)9379460

Відгуки провідних фахівців

 
 • Застосування тибетських рецептур PADMA дозволяє комплексно підходити до лікування хронічних захворювань та їх профілактики у сфері підтримки оптимального рівня здоров'я. У моїй роботі лікаря терапевта, я використовую альтернативні методи діагностики та холістичний підхід. Тому мені цікавий досвід застосування 1000-річних рецептур медицини Тибету.
  Лікар терапевт Олена Філюнова
  Центр Профілактичної Медицини GENESIS, Україна
 • Рослинна суміш PADMA NERVOTONIN зміцнює нервову систему, має заспокійливу дію, зменшує відчуття занепокоєння та напруження, позитивно впливає при порушеннях сну. Відповідно до характеристик Тибету формула «Srog 'zin 10», як основа PADMA NERVOTONIN має в'яжучі і зігрівальні властивості. Вона дуже допомагає під час лікування порушень енергії Lung (вітер).
  Професор, магістр, доктор Флоріан Юберал
  Керівник центру генного аналізу Медичного університету в Інсбруку, Австрія
 • Для тривалого ефекту посилення процесів травлення рекомендую приймати фітопрепарат PADMA DIGESTIN щодня (1-2 капсули), за 15-30 хвилин до сніданку, з достатньою кількістю гарячої води. У гострих випадках, таких як здуття, відчуття тяжкості після святкового застілля суміш прянощів PADMA DIGESTIN дає швидке полегшення (2-3 капсули миттєво)  
  Магістр, доктор Андреа Юберал
  Психолог, кінезіолог та педагог з питань здоров'я, Інсбрук
 • PADMA BASIC дуже добре досліджена дієтична добавка, яка підтримує кровообіг та функції судин, посилює імунну систему організму. За це відповідає комбінація водозбору, кореня валеріани, камфори, салату-латук, перстачу золотистого, запашного перцю та дванадцяти інших лікарських рослин. Мої вчителі Тибету рекомендують щорічно, в осінній і зимовий сезон, протягом трьох-чотирьох місяців приймати ці трав'яні капсули PADMA BASIC для профілактики порушень емоційного самопочуття. Я сам прислухаюся до їхніх порад та рекомендую проходження такого курсу іншим.

  Доктор Клаус Майєр
  Лікар судинної хірургії, Вольфсберг, Австрія
 • Трав'яні суміші PADMA ідеальні для осінньо-зимового періоду. У холодну пору року віруси та бактерії не в змозі атакувати нас, якщо ми захищені та перебуваємо у хорошому настрої. Якщо ж ми незадоволені та налаштовані негативно, вірусам відчинені всі двері до нашого організму. Отже: для підвищення імунітету слід пройти курс профілактики засобом PADMA BASIC, а для посилення нервової системи - засобом PADMA NERVOTONIN.  
  Доктор Гюнтер Веннінгер-Вайнцерль
  Аптека Гайлборн, Бад Шаллербах, Австрія
 • PADMA BASIC є дієтичною добавкою, яку я з великим успіхом використовую насамперед для підвищення імунітету своїх пацієнтів. Зрозуміло, я рекомендую цей засіб для поліпшення кровообігу. У численних дослідженнях було доведено, що препарат має антиоксидантну дію. Цей ефект виникає завдяки спеціальній комбінації цінних лікарських рослин і викликається групами таких активних речовин, як гіркота, ефірні олії та камфора.
  Доктор Патрік Ерліх
  Лікар загальної практики, Відень, Австрія